Herbal Leaf (Ziołowy listek) nasz nowy startup


Firma Herbal Leaf powstała na w listopadzie 2015 roku, zajmujemy się sprzedażą internetową ziół, mieszanek ziołowych, akcesoriów zielarskich, olejów tłoczonych na zimno raz naturalnych bezcukrowych soków produkowanych z tradycyjnych roślin zielarskich.
herbal-leaf-logo
Aktywnie prowadzimy bloga ziołowego na naszej dwujęzycznej platformie internetowej, na którym zamieszczamy artykuły o tematyce ziołowej, których w zdecydowanej większości jesteśmy autorami, wszystkie treści, których używamy zarówno w sklepie jak i na blogu są tłumaczone i dostępne w języku polskim i angielskim. Naszym celem jest promowanie zdrowego trybu życia, szukanie alternatyw dla syntetycznych suplementów diety, poznawanie i promocja tradycyjnych metod leczenia codziennych dolegliwości za pomocą ziół.

Kieruje nami wiara w naturalną moc ziół, którą staramy się potwierdzać zdobytą fachową wiedzą i umiejętnościami. Jesteśmy bardzo aktywni na facebooku (ok. 4 posty dziennie), twisterze i instagramie, dzielimy się tym co mamy oraz czerpiemy inspirację do dalszej pracy z wielu źródeł (głównie z fachowej literatury zielarskiej i przekazów starszych pokoleń).

zioła

Nasze produkty są jakości „premium”, wszystkie zioła zamawiane są od lokalnych producentów z rejonów kraju uchodzących za najczystsze, sami sprawdzamy i oceniamy ich jakość wg. Metod specjalisty towaroznawstwa zielarskiego, i decydujemy o zakupie partii przeznaczonej do sprzedaży.

Zapraszamy

Zespół Herbal Leaf

 

Linki Herballeaf Polska:

Sklep ziołowy, zioła na dolegliwości

Zioła, medycyna alternatywna, dolegliwości, zdrowie – ziołowy blog

Linki Herballeaf Europa:

Herbal Shop

Herbal Blog

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: